SILVER OCH METALL / Silver & nysilver / Dessertgafflar 5075741
nr 507 5741
Dessertgafflar
silver, 2 st. Rosenholm+ 6 kaffeskedar, stål. Design. Sigvard Bernadotte
Utrop:
100 kr
Såld:
250 kr
måndag 4 februari 2008
kl 17:36:22
150 kr
200 kr
Legering av koppar, mässing och nickel.
Nysilver stämplas vanligtvis med bokstäverna ALP eller NS.
Silver